Sportovní akce - POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník

Čtvrtek 12.09.2019 18:00
Brentské Dolomity, Lago di Garda
Akce pro veřejnost
Dolomiťáci

Kvalitní tradiční pobyt zájmového organizátora za 1/2 běžné ceny oproti komerčním CK, tentokráte s objevováním oblasti Dolomit Brenta a Lago di Garda Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska.

Pro více info se obracejte na e-mail: dolomitaci@seznam.cz 

Schází Vám partner(ka) pro sport? Pak je to příležitost pro Vás! Nebo hledáte protějšek stejných zájmů pro život? Co třeba zkusit jít mu naproti s námi na pobytu?! Popř. oceníte jen týden mimo šeď a shon všedního dne v prostředí nádherné přírody a ve fajn společnosti? I tehdy mezi námi budete správně, třeba i s Vašimi blízkými! Ve svém profilu o sobě napíše snad každý druhý, že mezi jeho záliby patří turistika, lyžování, sport, ovšem mnohý takový byl ve skutečnosti naposledy na horách na třídním výletu na ZŠ. Tady na pobytu však potkáte osoby, jejichž slova odráží realitu. Navíc na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni na svahu představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je. Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si užijte scenérií a pohody. Těšíme se na Vás!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací