Zvedl egoé ze dna k průlomu, přesto Chugaz v Brně končí

Brno - Dotáhl basketbalisty egoé Brno ze dna tabulky až k premiérovému postupu do nadstavby A1, přesto vedení klubu neprodloužilo smlouvu řeckému trenéru Chrisu Chugazovi.

„Chris byl pro tým skvělým impulzem, který jsme v daný okamžik potřebovali a hodně nám pomohl v cestě do skupiny A1. Ukázalo se ale, že náš mladý tým potřebuje tvrdší ruku, přísnější vedení a především trenéra, který bude s hráči rozvíjet jejich individuální činnosti. Smlouvu jsme se tedy s Chrisem rozhodli neprodloužit,“ uvedl pro klubový web generální manažer Filip Jimramovský.

Spolu s Chugazem se loučí i kompletní americké trio ve složení Reginald Keely, Deremy Geiger a Davell Roby, které se staralo o produktivitu týmu. „Ani s jedním ze zahraničních hráčů smlouvu neprodloužíme. Nejvíce jsme uvažovali o prodloužení smlouvy s Deremy Geigerem, protože Deremy odvedl skvělou práci, ale na pozici prvního rozehrávače pro následující sezony budeme hledat typově lehce odlišného hráče, který bude mít především lepší fyzické parametry," oznámil Jimramovský.

Basketbalisté Egoé v uplynulém ročníku skončili osmí v základní části, díky čemuž postoupili do nadstavby A1. Tam ale většinu zápasu prohráli a v následném předkole play-off padli v minisérii s USK Praha 0:2 na zápasy.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zvedl-egoe-ze-dna-k-prulomu-presto-chugaz-v-brne-konci-20190530.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací