Volejbalistky Králova Pole na úvod nadstavby ovládly pětisetovou bitvu

Jediný bod je dělil od porážky, nakonec ale volejbalistky extraligového Králova Pole zahájily nadstavbovou část vítězstvím 3:2 nad Frýdkem-Místkem. V nižší skupině tak Brňanky zůstávají na šestém místě tabulky.

Svěřenky trenéra Bruna Napolitana nechaly své soupeřky po každém vítězném setu dotáhnout. V první sadě Brňanky brzy vedly 8:2 a dotáhly ji do vítězství 25:12. Druhý set měl ovšem zcela opačný vývoj a hostující hráčky zvítězily 25:15.

Druhou sadu opět získaly ve svůj prospěch domácí výsledkem 25:20, jenže vítězství za tři body si nechaly uniknout. V koncovce čtvrtého setu Královo Pole odvrátilo za stavu 21:24 dva setboly, třetí už ale Frýdek-Místek proměnil a vyrovnal.