Volejbalisté doma porazili Zlín a ve čtvrtfinále narazí na Kladno

Brno – Byla to vyrovnaná partie, kde se po každém setu střídala radost na lavičkách domácích i hostů. Brněnští volejbalisté nakonec zvítězili na vlastní palubovce nad Fatrou Zlín 3:2, po setech 22:25, 25:21, 25:27, 25:19, 15:10. 

Před šesti stovkami diváků v hale v Kounicově ulici zakončili Brňané úspěšně základní část extraligy, v tabulce jim patří šesté místo. „Poslední zápas v základní části jsme před domácím publikem určitě nemuseli tahat až do tiebreaku, ale jsme rádi, že jsme vyhráli,“ oddechl si brněnský kapitán Tadeáš Handlíř.

Ve čtvrtfinále play-off se jeho tým utká se třetím Kladnem. Série hraná na tři vítězná utkání začíná v úterý 19. března ve středu Čech, úvodní domácí utkání sehraje Volejbal Brno v pátek 22. března. Případný rozhodující pátý duel je na programu v neděli 31. března.


Autor: Jaroslav Kára

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbaliste-doma-porazili-zlin-a-ve-ctvrtfinale-narazi-na-kladno-20190310.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací