Volejbalisté Brna zvládli duel tabulkových sousedů, Šelmy rozdrápaly Ostravu

Brno - Důležitou výhru s tabulkovým sousedem slaví volejbalisté Brna. Ve svém prvním domácím utkání nového kalendářního roku zdolali Ústí nad Labem 3:1 na sety.

V hale v Kounicově ulici sice první sadu ztratili, ve zbytku utkání ale vládli a dokráčeli si pro tři body, díky kterým si na upevnili sedmou pozici tabulky české nejvyšší soutěže a zároveň drží krok s celky před sebou.

„Začali jsme hodně ustrašeně. Stálo nás hodně sil kluky vyburcovat, ale naštěstí pomohlo střídání Licka. Chtěli jsme podpořit servis, což se myslím povedlo. Ve druhém setu jsme to zlomili a pak už jsme byli lepší, ale musíme si dát pozor na vstupy do utkání," pravil trenér brněnských volejbalistů Ondřej Marek.

Po mužích nastoupily na palubovku brněnské Šelmy, které potvrdily roli favoritek a Ostravu přehrály 3:0 na sety. Ani jednoznačná výhra ale nic nemění na tom, že zkušené volejbalistky si před play-off nezahrají elitní nadstavbu od prvního do čtvrtého místa, ale čeká je nadstavba od pátého do osmého místa. Závěrečný duel Šelem v základní části na palubovce Olympu Praha už na tom nic nezmění.

Volejbal Brno - Ústí nad Labem 3:1

(22:25, 25:23, 25:13, 25:20)

Rozhodčí: Grabovský, Marschner.
Počet diváků: 320. 
Sestava Volejbalu Brno: Handlíř, Pražák, Boula, Hrazdira, Hukel, Okošanovič, libero: Weber Střídali: Licek, Římal

Šelmy Brno – Ostrava 3:0

(25:16, 25:21, 25:23)

Rozhodčí: Dušek, Nedbálek.
Počet diváků: 320 
Sestava Šelem Brno: Boulová, Nováková, Janečková, Kuželová, Matuszková, Sklenářová libero: Chlumská Střídala: Pospíšilová A.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbaliste-brna-zvladli-duel-tabulkovych-sousedu-selmy-rozdrapaly-ostravu-20190120.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací