Volejbalisté Brna favorita zaskočili pouze v první sadě

Karlovy Vary, Brno - Prohrou proti šampionovi uzavřeli kalendářní rok volejbalisté Brna. Na palubovce Karlovarska podlehli domácímu celku 1:3 na sety. Svěřenci trenéra Ondřeje Marka sice zvládli dramatickou první sadu 25:23, zbytek zápasu patřil Západočechům.

Hosté dokázali favorita potrápit ještě ve třetím setu, ve kterém kapitulovali až v koncovce 26:28. Domácí se díky tříbodové výhře posunuli na druhé místo tabulky za dominantní Jihostroj České Budějovice, Brno zůstává přes prohru na páté pozici extraligové tabulky.

Brňané odcestovali do Karlových Varů bez prvního nahrávače Ondřeje Bouly, který si aktuálně ve slovinském Mariboru plní reprezentační povinnosti jako asistent národního týmu kadetů. Jeho místo zaujal osmnáctiletý talent jihomoravského celku Adam Provazník. Další duel odehrají brněnští volejbalisté 7. ledna na palubovce nového souseda tabulce, čtvrtého Liberce.

Karlovarsko - Volejbal Brno 3:1 (23:25, 25:18, 28:26, 25:17)


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbaliste-brna-favorita-zaskocili-pouze-v-prvni-sade-20181229.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací