Volejbalisté Brna Azory trápili, ve Vyzývacím poháru ale nepostupují

Brno – Brněnští volejbalisté si v osmifinále Vyzývacího poháru nezahrají. V odvetě třetího kola proti portugalskému celku Fonte Bastardo Azores prohráli v brněnské hale ve Vodově ulici stejně jako před týdnem na Azorských ostrovech 1:3, tentokrát po setech 29:31, 25:20, 20:25 a 15:25.

S předním celkem portugalské ligy svěřenci Ondřeje Marka hráli naprosto vyrovnanou bitvu dvě sady. První ztratili až v samotném závěru 29:31, tu druhou dokázali získat. V následujících dvou setech ale exotický soupeř převzal iniciativu zajistil si postup do osmifinále. Před čtyřmi lety ve vzájemném souboji tým z Azorských ostrovů vyhrál oba zápasy bez ztráty jediného setu.

Volejbalisté Brna tak už v této sezoně čekají pouze domácí soutěže. V extralize v sobotu od pěti hodin odpoledne nastoupí k derby na palubovce Zlína, v českém poháru změří ve čtvrtfinále síly s Jihostrojem České Budějovice. První utkání je na programu ve čtvrtek 13. prosince od šesti hodin večer v Brně.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbaliste-brna-azory-trapili-ve-vyzyvacim-poharu-ale-nepostupuji-20181207.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací