Vítězná podzimní tečka. Juniorka Zbrojovky nasázela 5 gólů a testovala Nigérijce

Juniorka fotbalové Zbrojovky má za sebou podzimní část Juniorské ligy, kterou zakončila jasným vítězstvím nad Plzní 5:2. Po poločasovém vedení 2:1 svěřenci Vladimíra Michala rozhodli o třech bodech ve druhé půli, kdy na trefu Marka Vintra navázali v poslední desetiminutovce Martin Zikl a svou druhou brankou v zápase člen A týmu Tomáš Weber.

Do utkání zasáhl kromě dalšího člena seniorského týmu Stanislava Vávry i dvacetiletý nigerijský záložník Prince Aggreh, jenž je v Brně na testech a odehrál v utkání 61 minut.

Zbrojovka po výhře drží v polovině soutěže čtvrté místo, Plzeň je poslední šestnáctá.