Trápící volejbalistky KP se pokusí proti Thiře o zlatý set a postupový zázrak

Brno – Přetěžký úkol mají v úterý volejbalistky Králova Pole. V odvetě Vyzývacího poháru se pokusí porvat o postup do osmifinále a vybojovat zlatý set proti řecké Thiře. První utkání na ostrově Santorini vyhrál řecký celek jednoznačně 3:0.

Královopolské volejbalistky tak potřebují zvítězit buď 3:0, nebo 3:1 a následně získat i zlatý set. „Thira hrála na své palubovce minulý týden velmi dobře v obraně na síti a v poli. Je škoda, že jsme tam nedokázali vyhrát koncovku prvního setu. Doma do odvety dáme maximum,“ burcoval trenér družstva Tomáš Samsely.

Jeho svěřenky aktuálně neprožívají šťastné období. Z posledních sedmi zápasů vyhrály jediný. V neděli dokonce podlehly na palubovce předposledního Šternberku 1:3 na sety a v tabulce nejvyšší soutěže klesly na šestou pozici. „Bohužel neprocházíme nejlepším obdobím. Po kvalitních výkonech ze začátku listopadu se začala víc projevovat absence zraněné univerzálky Kopáčové. Při pohárové odvetě velmi potřebujeme obnovit nejen sebedůvěru, že jdeme po správné cestě, ale i důvěru a podporu brněnského publika,“ zmínil prezident klubu Richard Wiesner.

Odveta Vyzývacího poháru začíná v hale ve Vodově ulici v úterý od šesti hodin večer.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/trapici-volejbalistky-kp-se-pokusi-proti-thire-o-zlaty-set-a-postupovy-zazrak-20181204.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací