Slavící Šelmy i KP. Brněnské volejbalistky zakončily sezonu výhrami

Brno – Oba brněnské týmy ve volejbalové extralize žen ve středu zakončily sezonu výhrami v bojích o konečné umístění.

Úspěšnější Šelmy v duelu o páté místo porazily Přerov na jeho palubovce hladce ve třech setech a celkově vyhrály sérii 2:0 na zápasy.

Dramatičtější průběh měl souboj o sedmou příčku. Královopolské volejbalistky nakonec třetí rozhodující zápas s Ostravou na vlastním hřišti zvládly a zvítězily 3:2 na sety. „Jsem rád, že jsme zápas uhráli do vítězného konce. Obě družstva chtěla uspět a na tom se asi podepsalo velké množství chyb. Bohužel jsme ztratili čtvrtý set, protože jsme od stavu 16 přestali hrát, a to se nám mohlo stát osudným,“ uvedl po zápase Tomáš Samsely, trenér KP Brno.

Zápas o 5. místo:

Volejbal Přerov - Šelmy Brno 0:3 (15:25, 15:25, 17:25).

Zápas o 7. místo:

VK Královo Pole – TJ Ostrava 3:2 (19:25, 25:22, 25:17, 26:28, 15:11).


Autor: Antonín Zabloudil

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/slavici-selmy-i-kp-brnenske-volejbalistky-zakoncily-sezonu-vyhrami-20190410.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací