Setrvání v superlize? Zatím nerozhodně. Florbalová bitva o přežití pokračuje

Znojmo – Bitva o přežití pokračuje. Florbalisté Znojma a Buldoci Brno se ve vzájemné sérii 2. kola play-down utkávají o to, kdo zabojuje o záchranu superligy v baráži a kdo naopak nejvyšší soutěž opustí.

Za stavu 1:1 na zápasy se série přesouvá do Znojma. Třetí utkání série hrané na čtyři vítězné duely je v tamější sportovní hale v Horním parku na programu v sobotu od šesti hodin večer, čtvrtý duel zase v neděli od pěti odpoledne.

V prvním dvojzápase se oba celky rozešly v brněnské hale Vodova smírně. První utkání patřilo minulý víkend domácím Buldokům, kteří vyhráli 6:4, v odvetě o den později se ale z výhry 3:2 po prodloužení radovali florbalisté Znojma.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/setrvani-v-superlize-zatim-nerozhodne-florbalova-bitva-o-preziti-pokracuje-20190405.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací