Rozdílné osudy. Šelmy potvrdily první místo, Královo Pole prohrálo s outsiderem

Brno - S rozdílnými pocity zakončily nadstavbu o páté až osmé místo brněnské ženské volejbalové celky. Zatímco Šelmy potvrdily v utkání proti druhému týmu skupiny Přerovu výhrou 3:2 na sety první místo tabulky, volejbalistky Králova Pole prohrály na hřišti poslední Ostravy 1:3 na sety. „Ostrava předvedla parádní bojovný výkon, a to je bohužel přesně to, co chybělo našemu družstvu. Domácí hráčky zaslouženě zvítězily," uvedl po utkání královopolský kouč Tomáš Samsely.

Jeho svěřenkyně postupují do play-off až ze sedmé pozice a ve čtvrtfinále se střetnou s druhým celkem po základní části Libercem, Šelmy se střetnou v pravděpodobně vyrovnané sérii s Olympem Praha, kde plní pozici asistenta trenéra Martin Hroch, někdejší dlouholetý hráč Volejbalu Brno. 

Play-off startuje příští víkend.

Šelmy Brno - Přerov 3:2 na sety (26:24, 25:21, 24:26, 21:25, 15:12)
Ostrava - Královo Pole Brno 3:1 na sety (20:25, 25:23, 25:19, 25:14)


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/rozdilne-osudy-selmy-potvrdily-prvni-misto-kralovo-pole-prohralo-s-outs-20190309.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací