Nejvytěžovanější hráč zůstává. Nad ničím jiným jsem nepřemýšlel, říká Eismann

Brno – Jako jediný ze sestavy odehrál v letošní sezoně všechny soutěžní zápasy, a proto není velké překvapení, že vzájemná spolupráce pokračuje. Fotbalový obránce Pavel Eismann prodloužil smlouvu na další sezonu se Zbrojovkou Brno.

„Prodloužení pro mne byla priorita, nad ničím jiným jsem vůbec nepřemýšlel. Nejen že v klubu všechno funguje, ale vidím tu i vizi do budoucna, a jaro to jen potvrdilo. Klub se chce posouvat a jsem rád, že u toho můžu být,“ řekl pro klubový web rodák z Chrudimi.

Čtyřiatřicetiletý obránce, který na jih Moravy přišel loni v létě, ihned zapadl do základní sestavy. Za sezonu zvládl třicet utkání ve druhé lize, dvě barážová a tři v domácím poháru. Ve druhé lize si připsal jeden gól a v týmu rekordních devět nahrávek.

Pochvaluje si brněnské příznivce, kteří klub podporovali celou sezonu. „Byli náš dvanáctý hráč, patří jim obrovský dík,“ řekl Eismann.


ELIŠKA NOVÁKOVÁ
Autor: Redakce

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/nejvytezovanejsi-hrac-zustava-nad-nicim-jinym-jsem-nepremyslel-rika-eismann-20190604.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací