Královo Pole v Řecku padlo

Santorini – Úvodní duel do letošního ročníku Vyzývacího poháru volejbalistkám KP Brno nevyšel. Řeckému týmu Thira podlehlo na jeho palubovce 0:3 na sety (21:25, 16:25, 18:25).

Úvodní sadu začalo KP Brno v bouřlivé atmosféře velmi zakřiknutě. „První set byl dnes z obou stran jako na houpačce. Je škoda jeho koncovky, protože v ní se pravděpodobně zlomil celý zápas. V dalším průběhu utkání jsme se bohužel rozsypali na přihrávce. Thira hrála velmi dobře v obraně na síti a v poli, což byl asi dnes největší rozdíl mezi oběma týmy,“ zhodnotil zápas brněnský trenér Tomáš Samsely.

V druhé sadě nepomohla ani změna nahrávaček, protože nepřinesla KP Brnu požadovanou změnu rytmu, brněnské smečařky navíc narážely po agresivním servisu na kvalitní dvojblok Thiry. „V prvním setu jsme hrály dobře, bohužel nám ale nevyšla koncovka. Ve zbytku utkání chyběla na naší straně potřebná razance v útoku,“ sdělila kapitánka Klára Vyklická. Odveta je na programu příští čtvrtek.


Autor: Vladimír Formánek

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/kralovo-polo-v-recku-padlo-20181129.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací