Florbalistky Židenic sestupují z extraligy. Bulldogs Brno čeká ještě baráž

Finálová série play-down nejvyšší florbalové ligy žen mezi Židenicemi a Bulldogs Brno je u konce. Židenice sice první utkání vyhrály, ale v následujících čtyř duelech na Buldočky nestačily. V pátém úterním duel v brněnské hale ve Vodově ulici Židenice prohrály 3:6 a sestupují do první ligy. Naopak jejich soupeřky čeká baráž s poraženým finalistou první ligy.

Buldočky se v úterním duelu ujaly vedení a po první třetiny vyhrávaly 2:0. Židenice se ve druhé třetině zvedly a před třetí třetinou snížily na 3:4. Naději na odvrácení sestupu jim vzalo třetí dějství, v němž Buldočky zvýšily na 6:3 a čtvrtou výhrou v řadě ukončily finálovou sérii.

Autor: Kryštof Neduchal