Dočekal mění Brno za Prahu. Rok bude hostovat ve Spartě

Brno - Zajímavý přesun se udál na trase Brno - Praha. Z hokejové Komety jde na jednu sezonu hostovat do Sparty útočník Martin Dočekal.

Ten v extralize za jiný klub než za Kometu doposud nenastupoval. „Angažmá ve Spartě vnímám jako novou výzvu ve své kariéře. Chci tady uspět. Moc se do Prahy spolu se ženou těšíme. Je to krásné město, ještě větší než Brno," uvedl Martin Dočekal pro klubový web pražského celku.

Pod jeho angažmá v hlavním městě České republiky se podepsal nový sportovní ředitel Sparty a bývalý hráč Komety Petr Ton. „S Martinem jsem hrál ještě v Brně a dobře jsem ho v té doby stihl poznat. Je to skvělý člověk po charakterové stránce a na hřišti velice kvalitní i nepříjemný hokejista," sdělil Ton na adresu Dočekala.


Autor: Vladimír Formánek

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/docekal-meni-brno-za-prahu-rok-bude-hostovat-ve-sparte-20190603.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací