Čistka po nepovedeném podzimu. Zbrojovku opouští brankář Melichárek a tři hráči

Brno - Byl jedna z hlavních osobností brněnské Zbrojovky a na začátku sezony nosil také kapitánskou pásku. Po nepovedené podzimní části ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ovšem brankář Dušan Melichárek z rozhodnutí vedení klubu v Brně překvapivě končí. Spolu s ním odchází také záložníci Milan Lutonský, Musefiu Ashiru a obránce Chico Gomes.

„Sportovní vedení Zbrojovky Brno vnímá neuspokojivé výsledky v uplynulém období, jejichž vyústěním je aktuální sedmá příčka ve druhé nejvyšší soutěži. Proto sáhlo k tomuto kroku, který vyhodnotilo jako nezbytný pro přebudování kádru s cílem jej okysličit a zvýšit jeho odolnost," stojí v prohlášení na klubovém webu.

Melichárek zamířil do Zbrojovky v únoru roku 2015, své poslední utkání za Brno odchytal minulý pátek, kdy nezabránil překvapivé domácí porážce s Vlašimí 1:2. Na podzim nastoupil za brněnský celek do všech šestnácti duelů s bilancí šesti výher, pěti remíz a pěti porážek. Pětadvacetiletý Lutonský je odchovanec klubu a v týmu působil s krátkou přestávkou v Líšni od mládežnických výběrů, na podzim odehrál dvanáct zápasů. Ashiru s Gomesem si na podzim ve Zbrojovce střihli epizodní roli.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/cistka-po-nepovedenem-podzimu-zbrojovku-opousti-brankar-melicharek-a-tri-hraci-20181130.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací