Chtěli slavit postup. Místo toho čeká Buldoky po dvou prohrách ještě tvrdý boj

Do Prahy si jeli pro dvě vítězství, kterými chtěli ukončit sérii. Jenže soupeř jim totálně překazil plány. Florbalisté Bulldogs Brno po dvou domácích výhrách neuspěli vobou kláních na palubovce pražských Bohemians, ty tak srovnali stav čtvrtfinálové série Superligy na 2:2 na zápasy. Brňané třetí bod do souboje na čtyři vítězné duely mohou přidat v středu od čtvrt na devět večer na domácí palubovce.

Buldoci v sobotu nejprve padli 4:5 po prodloužení, když sok vyrovnal na 4:4 až třemi zásahy ve třetí třetině. Brněnský celek nezvládl ani závěrečné dějství nedělního střetnutí, které prohrál 1:4 a zápas celkově 3:6. „Doma jsme na řadě my a už teď se na bitvu těšíme," uvedl na svazovém webu kouč Brňanů Jan Kadlec.